دانلود آهنگ جدید/ فیلم / خبر / عاشقانه / عکس

  رابطه دختر جوان با شوهر خواهر حادثه آفرید  فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: پدری، دختر ۳۰ ساله و دانشجوی خود را به دلیل داشتن رابطه
رابطه دختر جوان با شوهر خواهر حادثه آفرید

 

دختر جوان با شوهر خواهر حادثه آفرید" src="http://berooztarinha.com/wp-content/uploads/2013/03/157678.jpg" alt="رابطه دختر جوان با شوهر خواهر حادثه آفرید" width="266" height="177" sourceindex="273" style="margin: 10px auto; padding: 0px; border: 3px solid rgb(237, 237, 237); border-top-left-radius: 5px; border-top-right-radius: 5px; border-bottom-right-radius: 5px; border-bottom-left-radius: 5px; float: none; display: block; max-width: 460px;" />

دختر جوان" href="http://berooztarinha.com/%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86/%d8%ad%d9%88%d8%a7%d8%af%d8%ab/berooztarinha.com/?p=31797" target="_blank" sourceindex="275" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; text-decoration: none; -webkit-transition: all 0.2s linear; color: rgb(201, 0, 0);">رابطه دختر جوان با شوهر خواهر حادثه آفرید

 فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: پدری، دختر ۳۰ ساله و دانشجوی خود را به دلیل داشتن رابطه نامشروع با همسر دختر دیگرش به قتل رساند.

عیسی هاتفی اظهار کرد: در پی اعلام وقوع یک مورد قتل عمد توسط کلانتری ۱۱ به هویت خانم «ف – ع» ۳۰ ساله (مجرد ـ دانشجو) توسط پدرش به هویت «ب .ع » در یکی از محلات این شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: عوامل جمعی این پلیس به اتفاق بازپرس ویژه قتل و پزشک قانونی در محل حاضر و پس از انجام تشریفات قانونی متهم به قتل با هویت «ب . ع» در اجرای دستور بازپرسی به آگاهی تحویل شد.

هاتفی اضافه کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم صراحتا به بزه ارتکابی معترف و عنوان داشت خودش دخترش را با روسری خفه کرده و به قتل رسانده و علت و انگیزه از اقدام خود را داشتن ارتباط نامشروع دخترش با داماداش (شوهر دختر بزرگش) اعلام کرد.

وی افزود: در این راستا تحقیقات مقتضی معمول انجام شده که در پی آن متهم «پ ـ ن» (داماد) منکر قضیه شده ولی با تحقیقات فنی محلی صورت گرفته وی فردی دارای اشتهار به فساد اخلاقی و قلدر و زورگو و غیرمتعارف اعلام شده و از طرفی ماموران اعزامی به تبریز از منزل مقتوله عکس متهم «پ ـ ن » را به همراه یک بطری مشروب و آلات استعمال مواد مخدر کشف کردند.

این مقام انتظامی افزود: بر مبنای تحقیقات به عمل آمده احراز شد که بدون اطلاع خانواده مقتول، متهم «پ-ن» برای وی منزل اجاره کرده و خرج و مخارج و هزینه تحصیل وی را نیز پرداخت می‌کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: متهمان دستگیر شده با تکمیل پرونده قضایی برای انجام اقدامات بعدی به مقامات قضایی معرفی شدند

 

منبع : شفاف

مطالب مرتبط


  • ماجرای دعوا و حمله کریس براون و ریحانا (+ عکس حادثه)
  • امتیاز بدهید :
    | امتیاز : 3
    موضوع : خبر, | بازدید : 1222
    برچسب ها :
    + نوشته شده در سه شنبه 29 اسفند 1391ساعت 0:22 توسط SPM |